Обрано директора КП «Міськреклама»

19 липня відбулася співбесіда із кандидатами на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Міськреклама».

Документи були подані шістьма особами, проте один кандидат відмовився  брати участь у конкурсі.

Під час співбесід кандидати презентували своє бачення перспективного розвитку комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Міськреклама» та кроки, які вони здійснюватимуть першочергово у разі, коли їх призначать на дані посади керівників задля розвитку підприємства, виходу із стану заборгованості та подальшої роботи по наповненню бюджету.

За підсумками співбесіди, шляхом таємного голосування, було визначено переможця, яким став  -  Дмитро Козачук.

Під час співбесіди були присутні представники громадськості та міських ЗМІ, які також мали можливість задавати питання кандидатам.

Переможець конкурсу Дмитро Козачук

Опубліковано: 19 липня 2016 року