Обговорено проект рішення виконавчого комітету щодо тарифів Будинку урочистих подій

17 грудня відбулося засідання «круглого столу» щодо обговорення  проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про встановлення тарифів на платні послуги, що  надаються в комунальному підприємстві Білоцерківської міської ради Будинок урочистих подій». Провела засідання заступник міського голови Інна Новогребельська.

Даний проект рішення був розроблений з урахуванням вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 12.12.2011 року №1271 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами спорту, заснованими на державній та комунальній формі власності». Він пройшов всі процедури відповідно з вимогами регуляторної політики.

Метою прийняття рішення є врегулювання  мінімальної вартості  тарифів на платні послуги, що надаються комунальним підприємством Білоцерківської міської ради Будинок урочистих подій.

У ході засідання було  обговорено розрахунки щодо калькуляції  кожного виду послуг, що надаються цим  комунальним підприємством.  Заступником міського голови  Інною Новогребельською було надано доручення щодо уточнення деяких позицій та  запропоновано найближчим  часом провести додаткове засідання аби уточнити всі пункти додатку до проекту регуляторного акту.

Опубліковано: 17 грудня 2019 року