Новий громадянин міста

02 січня міський голова В.Савчук відвідав пологовий будинок, де, в рамках традиційної щорічної акції «Новий громадянин міста», привітав матерів Т.Демчук, Н.Цапенко, О.Мукомелу, М.Гурську, які народили перших дітей в 2012 році, побажав їм здоров’я, щастя і родинного благополуччя та вручив цінні подарунки і квіти.

Міський голова зазначив, що в 2011 році в міському пологовому будинку народилося 1929 дітей, що на 36 більше, ніж в попередньому році, наголосивши, що протягом останніх років прослідковується стабільна динаміка збільшення кількості народжень.

В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради О.Литвинчук, представники міських засобів масової інформації.

Опубліковано: 03 січня 2012 року