«Невгасимий вогонь пам’яті» у Білій Церкві

10 травня за ініціативи громадської організації «Біла Церква Разом» у приміщенні Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського відбулося одразу два свята: фестиваль народної творчості «Невгасимий вогонь пам’яті», приурочений Дню матері та святковий концерт до Дня Перемоги.

Пісні «Сидят в обнимку ветераны» та «Там, під Львівським замком» подарував глядачам аматорський колектив «Ровесник» Білоцерківського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Іраїда Солом’яна продекламувала вірш Юлії Друніної «Прощание», Тетяна Ярмоленко заспівала пісню «Запалю свічу». Щемно пролунала пісня «Цілує сонце рушники» у виконанні Лідії Середи. Ельвіра Ковалик продекламувала вірш Валентина Басова «Стакан молока», а хор «Вербиченька» порадував відразу кількома піснями військової тематики. Артисти театру традиційно продемонстрували номери, що неймовірно подобаються глядачам.

Тож, всі присутні на заході, були щиро вдячні організаторам за таку теплу, щиру і душевну зустріч.

Опубліковано: 17 травня 2017 року