Наша молодь – серед кращих

25 червня на базі Комунального закладу Київської обласної ради "Пластовий вишкільний центр" відбулося святкування Дня молоді в Київській області.

Представники Молодіжного центру міста Біла Церква презентували свою локацію та поділилися досвідом створення МЦ в БЦ.

У рамках обласного Дня молоді відбулося й відзначення кращих представників молодіжного середовища Київської області. Так, за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики в Україні, національно-патріотичне виховання молоді, активну громадську діяльність, відданість справі подякою Міністерства молоді та спорту України відзначено заступника начальника управління-начальника відділу з питань сімейної та молодіжної політики управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Марину Гончарук .

Також подякою управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації було відзначено колектив Молодіжного центру.

Білу Церкву представляла делегація у складі: Марини Гончарук - т.в.о. начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Аліни Беганіної та Катерини Дорошенко - працівниць Молодіжного центру, Наталії Лановської - заступниці голови Молодіжної ради при Білоцерківській міській раді.

Наша молодь – серед кращих

Опубліковано: 29 червня 2021 року