Наша громада знов привітала «золоту» подружню пару

04 листопада 50 років подружнього життя відзначили Бевзюки Ганна Терентіївна та Микола Петрович.

Ювіляри проживають у  в с. Піщане.

Від імені міського голови Геннадія Дикого подружню пару привітав староста с.Піщана Василь Музика, вручивши їм  подяку міської ради та її виконавчого комітету, подарунок та квіти.

Чоловік та дружина пройшли довгий та непростий шлях, проте жили у розумінні та злагоді. Народили та виховали двох дітей – доньку і сина. Доля подарувала шанованій парі 5 онуків.

Ганна Терентіївна навчалася в Ладижінській школі Вінницької області. Закінчивши медичне училище працювала медсестрою спочатку в Дніпрі, а потім в Ладижині у хірургічному, дитячому та інфекційному відділеннях.

Микола Петрович закінчив школу в с. Оляниця Вінницької області. Навчався у професійно-технічному училищі у м. Перевальськ, працював будівельником. А закінчивши  курси бульдозериста-екскаваторщика у м.Нікополь пропрацював за цією спеціальностю до пенсії.

Приєднуємося до привітань! Найтепліші та найщиріші побажання щастя та миру на довгі роки!

Опубліковано: 06 листопада 2023 року