Нарада з вирішення питань функціонування стадіону «Трудові резерви»

30 серпня відбулася нарада з вирішення питань функціонування стадіону «Трудові резерви» в м. Біла Церква. яку провів керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський.

В ході наради присутні обговорили технічний стан та стадіону «Трудові резерви», розглянули можливість передачі споруди у комунальну власність м. Біла Церква., зупинились на проблемних питаннях фінансування та функціонування.

Основними проблемами є:

- руйнування покриття бігової доріжки

- відтік кваліфікованих тренерських кадрів

- відсутність системної підготовки та перепідготовки суддівського складу.

За результатами наради було прийняте рішення щодо підготовки організаційних заходів по можливій передачі стадіону в комунальну власність Білої Церкви.

В нараді взяли участь заступник міського голови Володимир Хмурич, директор КП БМР «Агенція стратегічного розвитку м. Біла Церква» Назарій Атаманчук, начальник відділу фізичної культури та спорту міської ради Валентина Коросько, представники спортивних установ міста.

Опубліковано: 31 серпня 2016 року