Нарада з питань надання допомоги військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції та їх сім’ям

01 квітня в м.Біла Церква відбулася нарада з питань надання допомоги  військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції та їх сім’ям. Вів нараду міський голова В.Савчук.

Міський голова акцентував увагу присутніх на заходах, які проводить міська влада щодо надання допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО, відмітив важливість співпраці міської влади та волонтерського руху щодо організації відповідної роботи.

Міський голова В.Савчук наголосив на необхідності визначення найбільш гострих проблем з даного питання та відмітив важливість створення в Білій Церкві системи надання медичної та психологічної реабілітації військовослужбовцям, які повернулися із зони проведення антитерористичної операції.

Під час наради було зазначено, що відповідними службами міста буде проведено моніторинг стану соціально-побутових умов проживання демобілізованих воїнів та їх сімей, визначено їх необхідний медичний, соціально-психологічий супровід. Присутні  обговорили механізм проведення даних заходів, особлива увага була акцентована на  поранених білоцерківцях даної категорії.

Учасники наради зупинилися на заходах щодо соціального та правового захисту таких військовослужбовців, згідно чинного законодавства України.

В заході взяли участь заступники міського голови М.Антонюк, Г.Джегур, депутат міської ради О.Хозєєв, військовий комісар Білоцерківського об’єднаного військового комісаріату І.Корба, представники 72-ї окремої механізованої бригади, ряду відділів та управлінь міської ради, громадськості, міських ЗМІ та ін.

Опубліковано: 02 квітня 2015 року