Наймузичніший день у Парку Шевченка

15 вересня у Парку культури та відпочинку ім. Т.Г Шевченка відбувся Міський дитячий конкурс на приз міського голови «Час Пісні».

 

На конкурс зареєструвалися 37 учасників віком від 5 до 15 років. Учасники виконали по одній пісні, різними мовами та у різних стилях. Тож цей сонячний вересневий деньвидався найспівочішим днем у парку!

 

Своїми оплесками та вигуками «Браво!» юних виконавців підтримували їхні родичі та друзі. Маленькі зірочки дивували присутніх не тільки вражаючим вокалом, але й артистичними даними.

 

Варто відмітити, що протягом вокального конкурсу тривав майстер-класіз плетіння на спицях, який проводили чарівні учасниці хорового колективу «Вербиченька» (м.Біла Церква). Тож усі охочі мали змогу підійти, і дізнатися, як плести шалики, рукавички, шкарпетки, а також придбати готові вироби – зима ж не за горами.

 

Конкурс добіг кінця, й настала черга визначати переможців. Перше місце на конкурсі здобула Дарина Заболотня, символічне «срібло» дісталосяАлісі Снігур, «бронзу» розділили між собою Анастасія Ярова та Нікіта Болобан.

 

Усі учасники конкурсу отримали дипломи, а переможці – ще й м’які іграшки.

 

Варто відмітити, що цього ж дня відбувся батл «Час Dance» на кубок парку Шевченка. Учасники колективу «MakeaStep» демонстрували свої найкращі вміння в стилях хіп-хоп та брейк-данс, причому вік не мав жодного значення!

 

Узаході взяли участь представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.

Наймузичніший день у Парку Шевченка


Опубліковано: 16 вересня 2018 року
Поділитися