Наймолодші білоцерківці вирушили на відпочинок

27 березня ц.р. група з 23 дітей – жителів Білої Церкви, була направлена на відпочинок та оздоровлення до ДП «Санаторій «Україна» ПАТ «Укрпрофоздоровниця», що в смт Ворзель Київської області.

Це діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки: вихованці багатодітних, малозабезпечених сімей, сироти, позбавлені батьківського піклування та діти внутрішньо переміщених осіб.

Діти мають можливість відпочити, змістовно провести свій час та знайти нових друзів завдяки міській програмі оздоровлення та відпочинку дітей міста в 2017 році, обласній комплексній Програмі підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року, організаційній роботі, проведеній відділом у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради.

На відпочинку група перебуватиме до 13 квітня ц.р.

Опубліковано: 27 березня 2017 року