Нагороджено переможців Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

31 березня в м. Біла Церква відбулося урочисте нагородження переможців IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Впродовж чотирьох днів діти з усіх куточків країни (загалом 151 учасник з 24 областей України) демонстрували не лише поглиблене знання програмового матеріалу, але й виявляли творчий підхід при виконанні завдань.

Представницьке журі, до складу якого входили науковці провідних вищих навчальних закладів країни, методисти та кращі вчителі України, назвало прізвища найкращих юних мовознавців.

Так, переможцями IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учасників Київської області стали:

- І місце – учениця 10 класу Узинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Білоцерківської районної державної адміністрації Київської області Олександра Підгорна;

- ІІ місце – учениця 11 класу комунального закладу Миронівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня  школа І-ІІІ  ступенів - ліцей" Миронівської районної ради Київської області Діана Жельніо;

- ІІІ місце - учениця 8 класу Бородянської спеціалізованої школи  – загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів Київської області Анастасія Сухенко; учениця 9 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Переяслав-Хмельницької міської ради  Київської області Аліна Угнівенко;  учениця 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №22 Білоцерківської міської ради Київської області Анастасія Груша.

В ході урочистостей від імені міського голови Геннадія Дикого виступила його заступник Ольга Настіна: «Кожен із вас є вже переможцем, адже ви були учасниками Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Дивлячись на вас дуже приємно, що в Україні підростає чудове молоде покоління, яке вивчає нашу рідну українську мову та продовжує традиції щодо її розвитку».

З вітальними словами до учасників та переможців олімпіади зверталися головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Олена Котусенко, голова конкурсного журі Всеукраїнської учнівської олімпіади, доктор філологічних наук Житомирського педагогічного університету ім. І.Франка Віктор Мосієнко, науковці та педагоги.

В ході урочистого заходу присутні мали можливість проглянути музичні виступи у виконанні народного вокального ансамблю "Співограй" та гурту «Зоряниця», учасниці проекту «Україна має талант» Вероніки Морської, а також учасниці проекту "Голос діти", Міжнародного фестивалю мистецтв «Слов`янський базар» Катерини Манузіної та послухати музичний твір на органі (виконавиця Тетяна Орлова).

В заході взяли участь голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур, начальник управління освіти і науки міської ради Юрій Петрик, начальник відділу освіти Білоцерківської райдержадміністрації Оксана Кравченко, науковці, організатори, педагоги, члени Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 31 березня 2017 року