На проходження військової строкової служби в армії вирушили перші призовники

11 квітня у Білій Церкві відбулася перша у цьому році відправка призовників для проходження військової строкової служби в рядах Збройних сил України.

Зі напутнім словом до юнаків звернулися військовий комісар Білоцерківського об’єднаного міського військового комісаріату полковник Ігор Богданевич. Він привітав призовників зі світлим святом Христового Воскресіння, побажав майбутнім захисникам Батьківщини успішного виконання військового обов’язку та освоєння військової професії, міцного здоров’я, терпіння, і щоб служба в армії викликала тільки приємні спогади.

Благочинний Білоцерківського району Української Православної церкви Київського патріархату, протоієрей Микола Гопайнич під час заходу наголосив, що захист Батьківщини є важливою та почесною справою, побажав юнакам Божого благословення у важливій справі служіння рідній державі, а також щоб їхнє життя було чесним, совісним та справедливим.

Цього дня юнаки вирушили до збірного пункту у м.Київ, звідки будуть розподілені по військових частинах.

У заході взяли участь представники міської та районної влади, рідні та друзі призовників, журналісти місцевих ЗМІ.

На проходження військової строкової служби в армії вирушили перші призовники

Опубліковано: 11 квітня 2018 року