Можливості розвитку та самореалізації для молоді Білої Церкви

11 вересня 2018 року
Поділитися

11 вересня у Білій Церкві відбулася зустріч представників Київської обласної державної адміністрації та Білоцерківської міської ради з молодіжним активом нашого міста.

 

Ця зустріч відбулася з метою ознайомлення молоді з можливостями самореалізації, розвитку, реалізації власних ініціатив, а також можливостей партнерства з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання облдержадміністрації та Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр».

 

Під час заходу до присутніх звернувся секретар Білоцерківської міської ради Вадим Кошель, який побажав молоді цікавої, змістовної та плідної роботи.

 

У рамках зустрічі представників молодого покоління ознайомили із низкою проектів, конкурсів, програм, які реалізуються на Київщині та по всій Україні і дають можливість молодим людям реалізувати свої ідеї, набути нові та вдосконалити існуючі навички, а також проявити їх на практиці.

 

Зокрема це проект «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз», що передбачає безкоштовну серію тренінгів; Всеукраїнський конкурс проектів, який проводиться Управлінням молоді та спорту Київоблдержадміністрації; Премія Кабінету Міністрів України, яка щороку присуджується 20 кращим молодим людям України, що зробили значний внесок у розбудову держави; програма «Молодіжний працівник», яка спрямована на підвищення фахових знань спеціалістів, залучених до роботи з молоддю; програма Британської ради «Активні громадяни» та соціальне картування Міста, як спосіб залучення молоді до активної участі в житті свого міста та громади тощо.

 

У рамках зустрічі присутніх ознайомили з основними напрямками діяльності Київського обласного молодіжного центру, а також окреслили можливості співпраці з ним. Також були презентовані напрямки роботи управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, спрямовані на виконання програм і здійснення заходів з метою забезпечення соціального становлення та розвитку молоді.

 

У заході взяли участь: радник міського голови Микола Антонюк, начальник управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації Марина Попатенко, начальник управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Катерина Литвиненко, представники структурних підрозділів міської ради, молодіжних громадських організацій, студентського та шкільного самоврядування, спортивних організацій та клубів, закладів культури, активна молодь міста, громадськість, журналісти місцевих ЗМІ та ін.

Можливості розвитку та самореалізації для молоді Білої Церкви