Міжнародний день театру в Білій Церкві

27 березня у приміщенні Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського відбулися урочистості до Міжнародного дня театру.

Офіційну частину відкрив художній керівник Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського, заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Усков. Він звернувся до присутних із вдячністю, що в цей святковий день вони прийшли вшанувати театралів та привітати їх своїми бурхливими оваціями.

Артисти театру подарували гостям свята свою концертну програму, а саме вокальні, хореографічні та акторські виступи. Також вони поділилися своїми спогадами, які назбирались за 84 роки роботи театру.

Зі сцени «саксаганців» вітали: народний депутат України Хвича Мепарішвілі, депутати Київської обласної ради Наталія Бігарі та Анатолій Даниленко, депутат Білоцерківської міської ради Андрій Король, член виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Вадим Фастівський, перший заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук, начальник відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради Юлія Ковальська та помічник народного депутата України Сергія Капліна Петро Фарило.

Ряду акторів театру було вручено грамоти, почесні грамоти та інші нагороди за багаторорічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток національної культури України, високий професіоналізм та з нагоди свята Міжнародного дня театру.

У заході взяли участь: близькі друзі та актори-ветерани Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського, журналісти місцевих ЗМІ.

Міжнародний день театру в Білій Церкві

Опубліковано: 27 березня 2018 року