Міський голова подякував комунальникам за роботу

Перед початком засідання 35 сесії, міський голова Геннадій Дикий вручив відзнаки та грамоти робітникам КП БМР «Білоцерківтепломережа» та ТОВ «Білоцерківвода», які самовіддано працювали над  ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації.

«Окупанти цілеспрямовано нищать нашу інфраструктуру. В результаті нещодавнього масового обстрілу, мільйони українських будинків залишилися без світла, тепла та води. Білоцерківська громада не стала виключенням. Проте, завдяки професіоналізму енергетиків, в найкоротші терміни вдалося відновити електропостачання. Це дало змогу вже на ранок наступного дня розпочати постачання теплоносія в оселі білоцерківців та відновити водопостачання. Це надзвичайно важка робота, яка виконувалась протягом ночі, незважаючи на складні погодні умови, заслуговує на величезну повагу», - зазначив Геннадій Дикий.

Ми дякуємо всім працівникам комунальної сфери, адже вони роблять усе можливе заради комфорту у наших оселях.

Міський голова подякував комунальникам за роботу

Опубліковано: 09 грудня 2022 року