Міський конкурс «Кращий студент року»

17 листопада в м. Біла Церква відбулася фінальна частина VІІI міського конкурсу «Кращий студент року».

Від імені міського голови Геннадія Дикого присутніх привітав його радник  Микола Антонюк, який наголосив, що студентство це не тільки приналежність до соціального стану, а й також стан душі.  Саме студенти є наше майбутнє, наша найбільша цінність. Відмітив, що на даному конкурсі молоді білоцерківці  мають можливість проявити свої здібності та таланти.  Побажав всім успіхів, благополуччя, здійснення мрій і задумів та перемоги найсильнішому.

Метою конкурсу «Кращий студент року» є виявлення, підтримка і заохочення обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості та формуванню її національної свідомості, розвитку і реалізації творчих здібностей студентів, стимулювання їх зацікавленості до підвищення свого інтелектуального та професійного рівня.

Цього року в конкурсі взяли участь представники  8-ми навчальних закладів міста. Зокрема:

- Євгенія Шевчук – Технолого-економічний колледж БНАУ;

- Катерина Дорошенко – Білоцерківський інститут економіки та управління вищого навчального закладу «Університет «Україна»;

- Сергій Німенко – Білоцерківський національний аграрний університет;

- Едуард Ярошинський – Білоцерківський механіко-енергетичний технікум;

- Аліна Крижанівська – Білоцерківський медичний колледж;

- Олександра Манішевська – Білоцерківський колледж фінансів, обліку та аудиту;

- Марина Єрмійчук – Білоцерківський колледж сервісу та дизайну;

- Вероніка  Котлинська – Білоцерківський гуманітарно-педагогічний колледж;

За підсумками всіх етапів конкурсу перемогу здобула студентка Білоцерківського медичного коледжу – Аліна Крижанівська.

Ряд конкурсантів стали переможцями в окремих номінаціях :«Обдарованість», «Успішність», «Активність», «Натхнення», «Інтелект», «Неординарність» та ін.

В заході взяли участь депутат міської ради Олена Шевченко, начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Олександр Литвинчук, представники громадськості, студентської молоді  та журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 18 листопада 2016 року