Міська рада має план роботи на 2017 рік

На засідання сесії міської ради було винесено питання «Про план роботи Білоцерківської міської ради сьомого скликання на 2017 рік».

Доповідаючи дане питання  секретар міської ради Борис Смуток зупинився на підсумках роботи Білоцерківської міської ради в 2016 році : «Протягом 2016 року  було проведено 20 сесій міської ради, на яких прийнято 417 рішень, серед яких можна відзначити: затверджену Стратегію розвитку міста Біла Церква на період до 2025 року; чотирнадцять Програм, які забезпечують життєдіяльність різних сфер міста; прийнято більше 170 рішень із земельних питань; 20 рішень, що стосуються бюджету міста; з питань комунальної власності – більше 30 рішень; у сфері регулювання містобудівної діяльності – близько 20 рішень; більше 20 рішень з питань житлово-комунального господарства; по внесенню змін до статутів відповідно до чинного законодавства – більше 30 рішень».

План роботи Білоцерківської міської ради сьомого скликання на 2017 рік містить близько 60 питань, які заплановано розглянути протягом поточного року. Депутати підтримали дане рішення.

Опубліковано: 27 січня 2017 року