Міська молодіжна акція «Молодь за життя без цигарок»

26 травня 2017 року міська студентська рада спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприяння відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради провели молодіжну акцію «Молодь за життя без цигарок» до Міжнародного Дня боротьби з тютюнопалінням. Метою даної акції було привернення уваги молоді до здорового способу життя,профілактики шкідливих звичок у молодіжному середовищі таінформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров'я.

Активісти залучали всіх присутніх до акції, обмінювали цигарку на цукерку, закликали розпрощатися з цією шкідливою звичкою та інформували молодь про «Молодіжний телефон підтримки», який розпочав роботу спеціально для молоді Білої Церкви, конфіденційно, професійно та безкоштовно з усіх телефонів за номером  0-800–501– 686.

Міська молодіжна акція «Молодь за життя без цигарок»

Опубліковано: 26 травня 2017 року