Майже в половині комунальних підприємств проведено аудит

Під час прес-конференції  для представників ЗМІ міський голова Геннадій Дикий зазначив, що перевірки комунальних підприємств та установ тривають. Із тридцяти трьох підприємств даної категорії наразі перевірено п’ятнадцять  та ще два комунальні заклади.

За підсумками аудиту, який проводить тимчасова контрольна комісія Білоцерківської міської ради з питань перевірки комунальних підприємств, бюджетних установ та організацій територіальної громади міста Білої Церкви та інших суб'єктів господарювання, в статутних капіталах яких є частка майна територіальної громади міста є результати. По ряду перевірок, де виявлені зловживання, матеріали передані до правоохоронних органів.

«Сподіваюся, що правоохоронні органи  нададуть правову оцінку діям керівників, які порушували законодавство», - відмітив міський голова.

Опубліковано: 12 квітня 2016 року