Кращий спортсмен вересня 2013 року

09 грудня за дорученням міського голови Білої Церкви В.Савчука його заступник М.Антонюк вручив свідоцтво кращого спортсмена вересня  ц.р.  та грошову винагороду заслуженому майстру спорту з боротьби на поясах  Н. Герасименко , яка  на чемпіонаті світу з  боротьби на поясах, що відбувся 18-23 вересня ц.р. в Польщі,  у ваговій категорії 63 кг виборола 1 місце.

Н.Герасименко - вихованка ДЮСШ «Олімп», нині є спортсменом –інструктором команди  майстрів з єдиноборств, старшим прапорщиком  спорткомплексу військової бригади.

Подякою та грошовою нагородою за підготовку спортсменки також був нагороджений і її тренер В. Дзюба.

Вручення свідоцтв та грошових винагород відбувається на виконання Програми  розвитку фізичної культури та спорту   в м.Біла Церква на  2012-2016 рр. «Сьогодні зі спортом –завтра з майбутнім», затвердженої рішенням  міської ради від 24.11.2012 р. №390-14-УІ.

В заході взяли участь начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради В.Матвієць, представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 10 грудня 2013 року