Колядування та щедрування на Йордан
Українська традиція колядування та щедрування дуже різноманітна і багата.
На Різдво співають колядки, на Старий новий рік, на Маланки і Василя ‒ щедрують. Традиційні різдвяні пісні співають від Різдва до Водохреща.
19 січня, підтримали традиції колядування та щедрування на Йордан й представники станиці Біла Церква Національної організації скаутів України "Пласт" (в.о.голови станиці Біла Церква Національної організації скаутів України «Пласт» Руслан Хома) та зразковий художній колектив ляльковий театр «Фантазія» ЦПО «Соняшник» (керівники – Катерина Громадська, Ірина Сесьомко).
Колективи завітали до виконавчого комітету Білоцерківської міської ради показували вертепний театр та бажали у різдвяних піснях добробуту та міцного здоров’я.
Вітаємо всіх із святами, з Хрещенням господнім! Бажаємо, щоб краплі святої води додали бадьорості, сили і здоров'я тілу!
Колядування та щедрування на Йордан