Онлайн та СМС інформування
Події міста на вашому пристрої
19 січня – День Хрещення Господнього
19 січня у Білоцерківській міській територіальній громаді відбулися заходи з нагоди Дня Хрещення Господнього. У храмах відбулися літургії, після чого пройшов традиційний обряд освячення води.
Водохреще або ж, як кажуть у народі, Йордан - останнє свято різдвяного циклу .
Численні жителі громади у день Хрещення відвідати храми або прийшли до водойм, де священики звершували освячення, щоб взяти участь в цьому благодатному дійстві.
Вітаємо зі світлим святом Хрещення Господнього! Нехай чиста, водохресна вода омиє і віднесе з собою всі біди, печалі і хвороби. Нехай принесе з собою міцне здоров'я і чистоту думок, щоб Ваше життя було щасливим і радісним.
Опубліковано: 19 січня 2022 року
Поділитися