Клуб спілкування молодих людей з особливими потребами «ВОЛДІС» подорожує

Нещодавно члени клубу спілкування молодих людей з особливими потребами  “ВОЛДІС”, що діє при Білоцерківському міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді побували на екскурсії в Свято-Богородичному Ризоположенчеському чоловічому монастирі (с. Томашівка Фастівського району).

Учасники екскурсії побачили старовинний архітектурний ансамбль (бувший маєток поляків Хоєцьких), в стінах якого тепер знаходиться Свято-Богородицький Ризоположенчеський чоловічий монастир, ознайомилися зі святинями цього монастиря, помилувалися на красиві рослинні композиції, створені трудами монастирської братії, та поспілкувалися з мешканцями маленького  звіринця.

Волдісівці поверталися до рідної Білої Церкви умиротворені та сповнені наснагою до добрих справ.

Клуб спілкування молодих людей з особливими потребами «ВОЛДІС», основним завданням якого є організація змістовного дозвілля, діє при Білоцерківському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 1996 року.

Клуб спілкування молодих людей з особливими потребами «ВОЛДІС» подорожує

Опубліковано: 29 травня 2017 року