Хокейний турнір на теренах Білої Церкви

09-10 вересня у Білій Церкві відбувся Відкритий всеукраїнський аматорський хокейний турнір «Bila Tserkva Open Cup 2017».

У змаганнях взяли участь 4 команди: «Рось» (м.Біла Церква), «Рось-2» (м.Біла Церква) «Титани» (м.Київ), «Браво» (м. Кишинів, Республіка Молдова).

У ході змагань команди здобули такі результати:

«Рось» – «Браво» 7:2

«Титани» – «Рось-2» 3:0

«Рось» – «Титани» 3:2

«Браво» – «Рось-2» 3:0

«Рось» – «Рось-2» 5:4

«Титани» – «Браво» 5:2

Гра за ІІІ місце «Браво» – «Рось-2» 3:4

Гра за І місце «Рось» – «Титани» 5:0

Щиро вітаємо гравців ХК «Рось» з перемогою другого міжнародного турніру з хокею із шайбою серед аматорських команд «Bila Tserkva Open Cup-2017». Бажаємо їм нових звершень і впевнено йти до перемог!

Також були вручені призи кращим гравцям у номінаціях:

Кращий воротар – Олег Мартиненко № 20 ХК «Рось-2»;

Кращий нападаючий – Сергій Макарь № 71 ХК «Браво»;

Кращий захисник – Валентин Індиченко №77 ХК «Титани»;

Бомбардир – Сергій Рублівский № 82 ХК «Рось», закинув 8 шайб у ворота суперників.

Турнір був організований за підтримки Білоцерківського міського голови Геннадія Дикого, відділу з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради та Хоккейного Клубу «Рось» і його президента Юрія Загороднього.

У заході взяли участь: начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради Валентина Коросько, директор КЗ БМР «Льодовий стадіон» В’ячеслав Веред, голова міської федерації хокею Віталій Ніщимний.

Хокейний турнір на теренах Білої Церкви

Опубліковано: 11 вересня 2017 року