Керівники КП БМР призначатимуться за встановленим порядком

Депутат міської ради Ігор Гейло доповів на сесійному засіданні питання про порядок призначення та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності  територіальної громади м.Біла Церква.

Депутати затвердили даний порядок призначення,  умови проведення конкурсного відбору та типову форму контракту з керівником.

Так, керівники комунальних підприємств, установ та організацій (крім директорів загальноосвітніх шкіл, дошкільних та позашкільних навчальних закладів) призначатимуться за результатами конкурсного відбору, для проведення якого  міська рада утворить комісію. До складу комісії входитимуть представники депутатських фракцій та представник виконавчого органу.

Опубліковано: 27 січня 2017 року