ФІГУРНЕ КАТАННЯ

Вперше в Білій Церкві відбувся відкритий чемпіонат міста з фігурного катання. Змагання проходили  13 та  14травня на  критій льодовій  арені  КЗ БМР «Льодовий стадіон».

Учасниками змагань стали фігуристи з  таких міст як: Київ, Дніпропетровськ, Херсон, Житомир, Запоріжжя, Кривий Ріг, Одеса, Рівне,Богуслав. Спортивну  честь Білої Церкви захищали вихованки відділення фігурного катання  КЗБМР ДЮСШ «Зміна»(тренери М.Булах, А.Прокопенко).

За програмою   чемпіонату  дівчата та хлопчики змагались у класі «А» ( 11 вікових категорій) та класі «В» (16 вікових категорій).

Протягом двох днів  глядачі мали змогу спостерігати за  яскравим дійством юних фігуристів на льоду. Це  стало справжнім спортивним святом  майстерності, емоцій, неперевершених артистичних образів та костюмів і звичайно  безкомпромісної боротьби за перемогу.

До числа переможців та призерів ввійшли 23 білоцерківці, серед яких  стали  переможцями:  Стецюк Валентин, Лученко Єлизавета, Баранова Софія, Джамалов Тімур, Загородня Ксенія, Оліфіренко Кароліна,  Бігма Ірина  та  Флегентова Марія.

Переможці та призери були нагороджені кубками,медалями та дипломами від відділу з питань фізичної культури та спорту, а всі учасники змагань отримали пам»ятні  призи  та квіти від  спонсорів турніру.

Опубліковано: 16 травня 2016 року