Фестиваль шкільних гуртків 2019 року

Гурткова робота – один із дієвих шляхів творчого становлення дітей та учнівської молоді як в умовах позашкілля, так і в закладах загальної середньої освіти.

Саме тому управління освіти і науки Білоцерківської міської ради серйозну увагу приділяє результативності роботи гуртків у закладах освіти міста. Уже стало традиційним проведення щорічного фестивалю шкільних гуртків, на якому презентують свою роботу учнівські колективи художньої самодіяльності та юні рукомитці. У період з 19 до 22 березня в закладах загальної середньої освіти пройшов фестиваль шкільних гуртків.

Фестиваль шкільних гуртків проводиться у двох номінаціях: гуртки декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва і гуртки та колективи художньої самодіяльності.

На фестивалі керівник гуртка представляє мистецький жанр, який входить до програми гуртка (хореографія, вокальний ансамбль, хор, циркове мистецтво, декламування, інструментальний жанр та інші.

Високий рівень виконавської майстерності, вдалий вибір репертуару, естетичність та оригінальність костюмів засвідчили зразковий хоровий колектив «Пролісок» (кер. Романенко К.О.) БСШ№9, вокальні ансамблі «Барви», «Діти України» (кер. Юрковська М.М.) БЗШ №5, народний вокальний ансамбль «Зоряниця» (кер. Пересунько О.В.) БСШ №1, вокальний ансамбль «Дзвіночок» (кер. Бойко Н.Л.) БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК, вокальний колектив «Талісман» (кер. Губарева А.Ю.), вокальний ансамбль «Краплинки» (кер. Сидорянська С.А.) БНВО «Звитяга», «Барви» (кер. Крічковська А.О.) БНВО «Перша білоцерківська гімназія - школа першого ступеня», ансамбль гітаристів (кер. Здоренко О.Ю.), БСПМШ №16, колектив барабанщиць (кер. Кривенда І.П.) гімназії №2, ансамбль барабанщиць (кер. Вітенко О.П.) БНВО «Перша білоцерківська гімназія - школа першого ступеня», духові оркестри, які працюють на базі БНВО «Перша білоцерківська гімназія – школа першого ступеня», БСШ №1 та БСПМШ №16, ансамбль ложкарів (кер. Рибалка К.Д.) БЗШ №21, танцювальний колектив «Східні казки» (кер. Яременко О.П.) БЗШ №5, хореографічний колектив «Чайка» (кер. Ярош Л.А.) БЗШ №3, вокально-хореографічний ансамбль «Мрія» (кер. Федюк Л.П.) БЗШ №20, хореографічний колектив «Формула танцю» (кер. Курква А.О.) БЗШ №5 та «Jazz Class» (кер. Гаркуша О.В.) БЗШ №7.

Для демонстрації роботи своїх вихованців декоративно-вжиткового мистецтва, виготовлених у поточному навчальному році, була організована виставка на філії ЦПО «Соняшник», яку можна було відвідати протягом всього періоду весняних канікул.

За висновками журі, гуртки, які продемонстрували високу якість робіт, їх різноманітність, оригінальність, майстерність виконання, представили ґрунтовний, детальний звіт про роботу гуртка, одержать звання лауреатів премії «Жар-Птиця» та будуть нагороджені грамотами.

Інформація управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

Фестиваль шкільних гуртків 2019 року

Опубліковано: 29 березня 2019 року