До міського голови – з важливими питаннями

13 серпня міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий провів черговий особистий прийом громадян, на який записалося 20 білоцерківців.

Запитання містян носили як загальноміський, так і особистий характер.

Серед побутових питань – отримання житла, ремонт покрівлі, експлуатація підвальних приміщень та дахів, забезпечення благоустрою низки вулиць, відновлення дорожнього покриття на вулицях Островського Замкова, Кар’єрна, Кошеля, Шевченка. Жителі міста звернулися з проханням облаштувати бордюр біля магазину, встановити освітлення на переході через дамбу тощо.

Також були висловлені побажання з приводу встановлення дитячих та волейбольних майданчиків у дворах міста.

Під час прийому громадяни висловили занепокоєння щодо встановленого податку на землю, роботи міських перевізників.

Білоцерківців також цікавили питання працевлаштування, підвищення заробітної плати тощо.

Усім громадянам, які прийшли на прийом до Геннадія Дикого, було надано роз’яснення. Відповідним службам міський голова дав доручення щодо вирішення піднятих питань.

Нагадуємо, що записатися на особистий прийом громадян можна у відділі звернень громадян, який знаходиться за адресою – м. Біла Церква, Торгова площа, 6, або за тел. 5-36-64.

Опубліковано: 16 серпня 2018 року