Діти з малозабезпечених родин отримали подарунки

У перший день червня весь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Проте, ворог робить усе можливе, щоб дитинство українських дітей не було безтурботним.

Не зважаючи на війну, служба у справах дітей Білоцерківської міської ради бере активну участь у заходах з нагоди Дня захисту дітей. Різноманітні подарунки, спортивний інвентар та солодощі були передані сім’ям, якими опікується служба.

Результатом доброї справи стали - гарний настрій та щасливі  посмішки малечі.

«В країні, напевно не залишилося таких дітей, які б на собі не відчули руйнівних наслідків війни. Тому ми, дорослі, маємо робити усе можливе, щоб захистити їх та подарувати безпечне дитинство. В цей складний час, щира дитяча посмішка є особливо цінною, вона надає сили і нам, дорослим, радіти простим речам кожного дня», - зазначила начальник служби у справах дітей Марина Гончарук.

Діти з малозабезпечених родин отримали подарунки

Опубліковано: 01 червня 2023 року