День працівників міліції

20 грудня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня міліції.

Вітаючи присутніх працівників міліції із професійним святом, міський голова В.Савчук, зазначив, що завдяки їх щоденній, часом небезпечній праці, в місті забезпечується громадський порядок.

Високопрофесійні працівники всіх підрозділів МВС здійснюють захист життя і здоров’я, прав і свобод білоцерківців, на високому рівні проводять заходи по боротьбі із злочинністю. Висловив слова вдячності ветеранам правоохоронних органів, які протягом багатьох років закладали високі традиції, які живуть в колективі і понині, наголосив на співпраці міської влади та керівництва міського відділу міліції.

З нагоди 20-річниці Дня міліції міський голова вручив нагрудний знак «Відзнака міського голови» начальнику Білоцерківського міського відділу Головного управління МВС України в Київській області О.Грибенникову, ряд кращих працівників правоохоронних органів нагородив грамотами міської ради та її виконавчого комітету з наданням матеріальної винагороди.

Працівників правоохоронних органів зі святом привітали депутат Київської обласної ради, ректор Білоцерківського національного аграрного університету А.Даниленко (фракція Партії регіонів), депутати міської ради – К.Бугайчук, В.Коверда, А.Король (фракція Партії регіонів), які вручили ряду ветеранів міліції подяки Білоцерківської міської організації Партії регіонів та передали Білоцерківському міському відділу Головного управління МВС України в Київській області комп’ютер.

В ході заходу кращі співробітники та ветерани правоохоронних органів були нагороджені відзнаками Міністерства внутрішніх справ України, почесними грамотами Головного управління МВС України в Київській області, відзнаками національного виконавчого комітету Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, відзнаками Міжнародної громадської організації "Спілка генералів органів внутрішніх справ України" - ювілейними медалями "20 років міліції України", почесними грамотами Асоціації ветеранів МВС, подяками Білоцерківського міського відділу Головного управління МВС України в Київській області та ін..

В заході взяли участь віце-президент Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, полковник міліції М.Замашнюк, представники громадськості та журналісти міських ЗМІ.

Опубліковано: 20 грудня 2011 року