День архітектури України

27 червня в м. Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня архітектури України.

Присутні на заході отримали вітання від депутатів міської ради – В.Шаравари та С.Беркута, голови Білоцерківської міської громадської організації «Асоціація депутатів Білоцерківської міської ради» В.Гламазди, які відмітили високий рівень професіоналізму архітекторів міста, наголосили на важливості даної професії, адже саме представники цієї сфери створюють архітектурний дизайн Білої Церкви, роблять її більш привабливою та сучасною.

З нагоди професійного свята представники будівельних та архітектурних організацій  були нагороджені Почесними грамотами Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету.

В рамках святкування Дня архітектури України було проведено традиційну виставку-конкурс проектів архітекторів Білої Церкви, переможці якого в різних номінаціях отримали дипломи та цінні подарунки.

В заході взяли участь начальник управління містобудування та архітектури міської ради Г.Кревський, представники громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 27 червня 2013 року