Урочистості з нагоди 17-річниці Конституції України

27червня  у м.Біла Церква  відбулися урочистості з нагоди 17-річниці Конституції України.

Від імені міського голови В.Савчука присутніх на урочистостях привітала керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н. Дудко, яка  наголосила на важливій ролі Основного Закону України, оскільки він є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко акцентувала увагу, що тільки завдяки спільним зусиллям органів влади та кожного громадянина можливо досягнути процвітання України як цивілізованої країни світу та висловила слова вдячності білоцерківцям за активність у суспільно-політичному житті міста, виявлення ініціативи та  щоденну наполегливу працю.

В ході заходу відбувся концерт професійних та художніх колективів міста.

В заході взяли участь депутати міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, представники громадськості.

Опубліковано: 27 червня 2013 року