Чергова перемога вихованців Центру «Дивосвіт»

Вихованці Центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання «Дивосвіт» відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради вже неодноразово ставали переможцями міжнародних конкурсів. Метою діяльності позашкільного навчального закладу ЦДЮК «Дивосвіт», що охоплює сім дитячо-юнацьких клубів в різних мікрорайонах міста, є як залучення всіх охочих дітей та підлітків до проведення змістовного дозвілля, так і піклування про розвиток їх творчих особистостей.

17 грудня 2016 року у місті Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Планета мистецтв» ,в якому вже не вперше взяли участь творчі колективи Центру клубів за місцем проживання «Дивосвіт». Почесне друге місце серед вокалістів виборов ансамбль дитячої вокальної «Зразкової студії «Контакт+» ( керівник Ірина Дигало). Хореографічний жанр був представлений двома групами дитячого хореографічного «Зразкового аматорського  колективу «Надія» (керівник Надія Кашуба). Друге та третє почесні місця отримали виступи дітей старшого та молодшого віку.

Дипломи та медалі переможцям вручив Народний артист України, професор, композитор Валерій Титаренко.

Вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів юним талантам Білоцерківщини!

Опубліковано: 19 грудня 2016 року