Чемпіонат України та «Кубок Білої Церкви» з дуатлону

07 травня у місті Біла Церква відбувся Чемпіонат України та «Кубок Білої Церкви» з дуатлону.

Дуатлон – це вид спорту, який включає в себе етап бігу, потім етап велогонки і знову етап бігу, в цілому 27,5км (5км бігу, 20км велогонки, 2,5км бігу). Змагання відбулися в центрі міста, що має стратегічне значення для учасників, адже так більше глядачів  змогли по вболівати за  своїх фаворитів.

У змаганнях взяли участь близько 170 учасників, які приїхали не тільки з різних регіонів України, а також і з-за кордону.

Під час урочистого нагородження  виступив секретар міської ради Борис Смуток, який привітав учасників та висловив гордість тим, що ці змагання відбулися саме у нашому місті: «Я дякую всім учасникам змагань за їхню наполегливість, а також спонсорам  цього заходу за підтримку та розвиток здорового способу життя і спорту у нашому місті».

За підсумками змагань нагородження проходило за різними віковими категоріями. так призові місця зайняли:

1. жінки (вікова категорія 19-34 років) 1 місце Вера Соснова (Динамо/ШВСМ); 2 місце Олександра Кохан (ОШВСМ); 3 місце Інна Рижих (ОШВСМ).

2. Жінки (вікова категорія 35-39 років) 1 місце Наталія Василевська; 2 місце Юлія Білоус (Київ); 3 місце Тетяна Біянова (Київ).

3. Жінки (вікова категорія 40-44 років) 1 місце Тетяна Полева; 2 місце Світлана Глухова.

4. Жінки (вікова категорія 45-49 років) 1 місце Юлія Ястребова (Триатман); 2 місце Іннеса Гетьман (triplclub).

5. Жінки (вікова категорія 65+ років) 1 місце Марія Зубок (АТЛАНТ Y-2).

6. Юніорки 1 місце Софія Прийма (ЗСУ/Три Лева); 2 місце Олександра Павлова (МОН/ДЮСШ №11); 3 місце Христина Салькова (ОШВСМ).

7. Чоловіки (вікова категорія 19-34 років) 1 місце Володимир Турбаєвський (SC Trisport); 2 місце Дмитро Маляр (ОШВСМ); 3 місце Олексій Сюткін (ШВСМ).

8. Чоловіки (вікова категорія 35-39 років) 1 місце Сергій Дрозд (SC Trisport); 2 місце Костянтин Вечканов (Capitaltri); 3 місце Олексій Цілувальников.

9. Чоловіки (вікова категорія 40-44 років) 1 місце Тарас Дубинець; 2 місце Андрій Бригіда; 3 місце Олександр Романюк.

10. Чолвоіки (вікова категорія 45-49 років) 1 місце Валентин Луцишин (Dnepr Masters Cycling Team); 2 місце Олександр Білоус (Київ); 3 місце Андрій Ястребов (Триатман).

11. Чоловіки (вікова категорія 50-54 років) 1 місце Григорій Іщенко (Арсенал); 2 місце Олексій Пащина; 3 місце Володимир Рябцев (Арсенал).

12. Чоловіки (вікова категорія 55-59 років) 1 місце Юрій Осташин (SportPark); 2 місце Володимир Рябов (Tri CheClub); 3 місце Петро Гавриленко (Атлант V2).

13. Чоловіки (вікова категорія 60-64 років) 1 місце Валерій Нарижний (Спартак); 2 місце Олександр Пивовар (Олімп); 3 місце Семен Шульга (Імпульс).

14. Чоловіки (вікова категорія 65+ років) 1 місце Василь Назаренко; 2 місце Дімітрій Маліновський.

15. Юніори 1 місце Віталій Воронцов (ШВСМ м. Київ); 2 місце Андрій Золотухін (ШВСМ); 3 місце Валентин Марієвський (Спартак/ОКДЮСШ).

Вітаємо жителя нашого міста Григорія Іщенко із перемогою в категорії Чоловіки (вікова категорія 55-59 років) та зичимо йому здоров’я.

Переможців нагороджували пам’ятними призами – медалями та дипломами – начальник відділу фізичної культури та спорту Валентина Коросько, президент СК «Арсенал» Юрій Горобець, переможець чемпіонатів радянського союзу з легкої атлетики Віктор Дебалюк.

Захід проводився під патронатом Міністерства молоді та спорту України, Федерації триатлону України. Організаторами заходу виступили відділ з питань фізичної культури та спорту міської ради, Білоцерківський СК «Арсенал». Змагання відбулися за підтримки низки спонсорів та партнерів.

Чемпіонат України та «Кубок Білої Церкви» з дуатлону

Опубліковано: 07 травня 2017 року