Бюджет розвитку від громади

Міський голова Геннадій Дикий провів  обговорення з громадою питання розподілу коштів бюджету розвитку. Були залучені різні верстви населення, виявлені напрямки та проблемні питання, на які першочергово необхідно спрямувати ці кошти.  За результатами було розроблено відповідний проект рішення.

Даний проект наразі пройшов обговорення серед голів депутатський фракцій, постійних депутатських комісій та виноситься на позачергове засідання сесії міської ради, яке відбудеться 10 лютого.

Міський голова наголосив, що пріоритетними визначені ті напрямки, на які акцентували увагу білоцерківці. Зокрема -  на ремонт доріг, прибудинкових територій, установку лічильників теплової енергії, енергоефективність закладів соціальної сфери (дитячих садочків, шкіл тощо).  Також заплановані кошти на велодоріжки, облаштування тротуарів та ін..

«Ми будемо робити все, щоб жителям Білої Церкви жилося краще та комфортніше в нашому місті, тому врахували більшість побажань, які озвучили білоцерківці», - наголосив Геннадій Дикий.

Опубліковано: 08 лютого 2016 року