Більше тисячі новорічних подарунків з Німеччини

За доброю традицією, вже 15 років поспіль благодійна організація «Надія - дітям Білої Церкви» (м.Росток Німеччина) збирає та передає новорічні подарунки білоцерківцям.

У ці новорічні свята близько 1100 іменних подарункових наборів отримали жителі вразливих верств населення. Майже два місяці учні з п’яти гімназій м.Росток та м.Занітц готували подарунки, аби за декілька тисяч кілометрів посміхнулись білоцерківці. 30 грудня 2018 року першими отримали подарунки родини із  «Спілки неповних та багатодітних сімей «Ластівонька». Вперше за всі роки на зустрічі  був присутній голова організації «Надія дітям Білої Церкви» - доктор Карстен Хаммер з дружиною, який особисто привітав присутніх дітей та їхніх батьків і побажав вдалого нового року, здоров’я та злагоди в родинах.

05 січня ц.р. голова Міжнародного благодійного фонду «Друзі – дітям Чорнобиля», депутат Білоцерківської міської ради Микола Дашкевич, депутат міської ради Олександр Русс та Владислав Маршалок завітали з подарунками у реабілітаційний центр «Шанс», а згодом і в Територіальний центр надання соціального обслуговування, де на них чекали діти, які мають онкозахворювання.

Гості привітали присутніх зі святами, побажали здоров’я, добробуту, віри в Бога, ніколи не «опускати руки» та більше приводів для посмішок у новому році.  Варто зауважити, що саме завдяки діяльності Міжнародної благодійної організації «Друзі – дітям Чорнобиля» та її керівнику Миколі Дашкевичу, наше місто постійно отримує благодійну допомогу з Німеччини, спрямовану на задоволення потреб соціально-незахищених верств населення. Підсумовуючи Микола Володимирович відмітив:  «У цьому році ми привітали  представників 12 громадських організацій. Серед них багато спілок, які опікуються постраждалими від чорнобильської катастрофи,  онкохворими дітками, багатодітними родинами, а також будинки сиріт. Загалом це близько 1100 іменних посилок, в які вкладають душу наші німецькі друзі. Я їм щиро вдячний і пишаюся тим, що вони в мене є. Окремо хочу подякувати підприємцям, які протягом багатьох років допомагають доставити ці подарунки з Німеччини в Україну. Це приватний підприємець, член виконавчого комітету міської ради Вадим Маршалок, приватний підприємець, депутат міської ради Олександр Русс, Віктор Поліщук та Микола Орлюк - підприємство «Рось - гума» та приватний підприємець Віталій Шаль».

Більше тисячі новорічних подарунків з Німеччини


Опубліковано: 08 січня 2019 року
Поділитися