Білоцерківці долучились до написання Радіодиктанту національної єдності

До написання Радіодиктанту національної єдності, який традиційно відбувається у День української писемності та мови 27 жовтня, долучились учні та їхні батьки, вчителі, педагоги дошкілля та позашкілля, працівники управління освіти і науки Білоцерківської міської територіальної громади та ін.

Цьогорічний Радіодиктант під назвою «Дороги України» написала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читав диктант актор театру та кіно, театральний режисер Олексій Гнатковський: «Перш за все розумію, що Радіодиктант національної єдності — це те, що об’єднує між собою не тільки українців в Україні, а й українців по всій планеті. Коли сідають писати диктант у всьому світі — це наче величезна потужна хвиля, і українці стають величезною силою. Я розумію свою відповідальність за цей диктант, але, з іншого боку, я розумію, що це величезне щастя — бути причетним до цього великого руху».

Білоцерківці долучились до написання Радіодиктанту національної єдності

Опубліковано: 27 жовтня 2023 року