Акція милосердя й доброти

Від того, як суспільство ставиться до людей, яким важко або неможливо самостійно подбати про себе, залежить рівень його цивілізованості.

03 грудня у Міжнародний день інвалідів ми, українці, разом з усією світовою спільнотою ще раз задумаємось про наше ставлення до людей з особливими потребами, про їх проблеми й потреби, про те, наскільки тепло й милосердно дбаємо про них.

Як і щороку,  на початку грудня  працівники служби у справах дітей Білоцерківської міської ради відвідали сім`ї, в яких виховуються діти з особливими потребами, та вручили їм від імені міського голови Дикого Г.А. фруктові подарунки. Діти з радістю стрічали  гостей,  та  залюбки розповідали  про свої успіхи й досягнення.  Проблеми та побажання сімей, у яких виховуються діти-інваліди, будуть узагальнені та враховані  органом опіки та піклування  при реалізації міської  комплексної програми «Назустріч дітям».

Опубліковано: 08 грудня 2016 року