А для мешканців місто починається з двору

Комфортне міське середовище складається з безлічі чинників. Серед них - зручні та затишні двори біля житлових будинків. В цьому році в місті продовжуються ремонти прибудинкових територій у різних мікрорайонах міста. Так, на масиві Піщаному біля будинків за адресою: пров. Інститутський, 1 і 2, вже завершено капітальний ремонт. У минулому році подібний ремонт було зроблено біля багатоповерхівки за адресою вул. Героїв Чорнобиля, 5/8. Пішохідну зону перед під’їздами та місце для паркування вимощено тротуарною плиткою, частково замінено бордюри з урахуванням вимог доступності маломобільних груп населення. Крім того, між цими будинками відновлено алею, де полюбляють бавитись діти та відпочивати мешканці. Її буде огороджено від проїжджої частини та вже встановлено напівсфери,  щоб унеможливити проїзд автомобілів. На алеї передбачено місця для встановлення нових лавок. Крім того, поряд на завершальному етапі ремонт алеї  біля будинку за адресою пров. Інститутський, 3.

Усі роботи виконано за рахунок коштів міського бюджету  та спрямовано на створення комфортних та безпечних умов для мешканців будинків.  Адже якщо для туристів місто - це його центральні вулиці, то для білоцерківців місто починається з двору.

А для мешканців місто починається з двору

Опубліковано: 05 вересня 2017 року