Засідання комісії з прав дитини

09 листопада в м. Біла Церква відбулося засідання комісії з питань захисту дитини. Провела засідання начальник служби у справах дітей Білоцерківської міської ради Валентина Кисельова. Основною метою таких засідань є забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей в нашому місті, посилення соціального захисту та врегулювання окремих проблемних питань даного напрямку роботи. В ході засідання комісією було розглянуто вісімнадцять питань, серед яких:

- про відчуження нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти. Всі клопотання були задоволені, майнові права дітей при цьому збережені;

- про влаштування двох дітей, які мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування, котрі на даний час перебувають на повному державному утриманні в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» до дитячого будинку сімейного типу;

- про неналежне виконання батьками батьківських обов’язків щодо своїх дітей. По трьох зверненнях були прийняті рішення щодо доцільності позбавлення даних батьків батьківських прав у зв’язку із злісним ухиленням ними від виконання своїх батьківських обов’язків по вихованню та матеріальному забезпеченню дітей. Четверо батьків були офіційно попереджено про правову відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо дітей;

- про визначення порядку участі батька у вихованні та особистому спілкування з його дочкою;

- питання щодо визначення місця проживання дітей з одним із батьків;

- про доцільність зміни прізвища одній дитині на розгляд звернення її матері;

- затверджено чотири індивідуальних плани соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та перебувають в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» та ін.

З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання. За результати розгляду справ на засіданні комісії, службою у справах дітей підготовлено сім проектів рішень, які будуть розглянуті на черговому засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

За підсумками засідання начальник служби у справах дітей зазначила, що кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави і за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Саме тому, влада сьогодні докладає максимум зусиль для послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, направлених, насамперед, на захист прав дітей.

В заході взяли участь члени комісії, представники центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода».

Опубліковано: 09 листопада 2016 року