Увага! Водії, зменшіть швидкість! Ремонтні роботи!

З 26 жовтня на дорогах Білої Церкви розпочалися ремонті роботи з метою збереження дорожнього покриття в зимовий період, а саме ліквідація вибоїн на асфальтному покритті на вулицях міста.

Під час робіт використовується струменево-ін'єкційний метод заповнення вибоїн за допомогою машини Savalco, під час якого, ями під тиском наповнюються сумішшю мілкого щебеню та бітумної емульсії. Після цього, суміш повинна охолонути і втрамбуватися за допомогою автомобільного транспорту.

Прибирання зайвого щебеню, що залишається на дорозі, можливо не раніше ніж через добу.

Враховуючи вищевикладене, просимо із розумінням поставитися до ситуації та для збереження автомобілів, бути уважними і знижувати швидкість на ділянках, що підлягають ремонту. Першочергово роботи будуть проводитися на вулицях Глиняна, Павличенко та Шолом-Алейхема.

Опубліковано: 26 жовтня 2016 року