Допомога сім’ям, що опинилися у складних життєвих обставинах

26 жовтня 2016 року відбулось чергове засідання робочої групи з питань  надання  матеріальної допомоги сім’ям та особам з числа молоді, які перебувають  під соціальним супроводом Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, як ті, що опинилися у  складних життєвих обставинах. Провів засідання керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський.

В ході заходу  робочою групою було прийнято рішення про надання фінансової допомоги 13-м сім’ям з дітьми, які перебувають під соціальним супроводом Центру,  на загальну суму 10 700 грн., для  вирішення складних життєвих обставин.

Слід зазначити, що у 2016 році, відповідно до цільової Програми сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, підтримки сім’ї  на 2016-2020роки на дану мету у міському бюджеті передбачено 54 тис. грн.

В заході взяли участь члени робочої групи - керівники структурних підрозділів міської ради.

Опубліковано: 26 жовтня 2016 року