До рятувальників на акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» завітала малеча

Вже кілька років поспіль з метою ознайомлення дітей з найнебезпечнішою, але особливо важливою професією «рятувальника», привернення уваги громадськості до питань цивільного захисту та навчання населення основам безпечної життєдіяльності проводиться громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти!”.

Так, 10 листопада на території 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква рятувальники провели даний захід  з дітьми старшої групи дошкільного навчального закладу №4 «Снігуронька».

Вони ознайомили діток зі своєю роботою, надзвичайними подіями, які їм доводиться ліквідовувати. Найцікавішою частиною стали показові виступи, під час яких демонструвалася пожежно-рятувальна техніка, спеціальне обладнання та одяг. Дошкільнята з радістю одягали бойовий одяг, гасили умовну пожежу з подачею води та ділилися знаннями правил безпеки. Також, рятувальники роздали малечі тематичні листівки та вкотре нагадали про небезпеку під час виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

Дітлахам акція дуже сподобалася, а рятувальникам вдалося переконати їх, що біду краще попередити, ніж ліквідовувати.

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Опубліковано: 11 листопада 2016 року