Біла Церква один з переможців конкурсу «7 чудес України»

Під час прес-конференції міський голова не оминув важливої для Білої Церкви події. Наше місто було одним із 21 фіналістів акції  “7 чудес України: історичні міста та містечка”.

09 листопада у Великій лаврській дзвіниці Києво-Печерської лаври відбулася церемонія нагородження переможців.

За результатами конкурсу наше місто стало одним із 10 переможців. До речі, за результатами Інтернет-голосування Біла Церква здобула високе визнання, посівши друге місце.

«Навесні наступного  року фондом Миколи Томенка «Рідна країна» буде відзнято фільм про Білу Церкву та виготовлено різноманітна поліграфічна продукція. Таким чином, інформаційна та просвітницька кампанія туристичної привабливості міста триватиме  протягом наступного року, - наголосив Геннадій Дикий.- Ми вже зараз працюємо над туристичною привабливістю Білої Церкви. Агенцією стратегічного розвитку, на  виконання Стратегії розвитку Білої Церкви, було розроблено Програму розвитку туризму на 2016-2017рр., яку затвердила міська рада. Програма передбачає проведення ряду заходів по відновленню архітектурних пам’яток Білої Церкви, Агенція розроблятиме проекти по залученню міжнародних грантових коштів на їх реалізацією».

Опубліковано: 14 листопада 2016 року