22.05 Відбулося засідання виконкому

22 травня  відбулося  засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

 

Підтримано рішення, які дозволять врегульовувати питання щодо соціальної підтримки пільгових категорій громадян

 

Під час засідання членами виконавчого комітету було прийнято рішення про організаційні заходи щодо реалізації положень Програми соціальної підтримки осіб з обмеженням життєдіяльності  на 2018-2020 роки.

 

Даним рішенням було затверджено Порядки надання часткової компенсації вартості придбаних медичних виробів та медичних засобів; надання часткової компенсації вартості ендопротезів; надання адресної грошової допомоги для оплати послуг з користування телефоном і радіо та часткового відшкодування вартості ремонту та технічного обслуговування спецавтомобілів.

 

Порядки надання компенсацій розроблені відповідно до Програми соціальної підтримки осіб з обмеженням життєдіяльності  на 2018-2020 рр.

 

Зокрема, часткова компенсація вартості придбаних медичних виробів та медичних засобів виплачуватиметься у розмірі, визначеному робочою групою з питань реалізації заходів Програми соціальної підтримки осіб з обмеженням життєдіяльності на 2018-2020 рр.  Виплачуватиметься у разі подання всіх необхідних документів протягом 90 днів з моменту придбання медичних виробів та/або медичних засобів.

 

Часткова компенсація від вартості ендопротезів виплачуватиметься в розмірі до 10%, а її конкретний розмір також визначатиметься робочою групою.

 

Часткове відшкодування вартості ремонту та технічного обслуговування спецавтомобіля виплачуватиметься у розмірі до 10%,  її конкретний розмір  також визначатиме робоча група.

 

Адресна допомога за користування телефоном та радіо виплачується в розмірі 50% від річної вартості даних послуг, які визначається станом на 01 січня поточного бюджетного року.

 

Головним розпорядником коштів міського бюджету, передбачених на надання часткових компенсацій, є управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради.

 

Компенсація виплачуватиметься виключно в межах бюджетних призначень, визначених на відповідний бюджетний рік.

 

Для отримання часткових компенсацій особи з інвалідністю мають подати управлінню соціального захисту населення Білоцерківської міської ради певні документи, які визначені Порядком.  Часткова компенсація виплачується лише у разі підтвердженої інформації про відсутність можливості безкоштовного надання медичних виробів та/або медичних засобів, придбаних особою з інвалідністю.

 

Для отримання адресної допомоги особи з інвалідністю мають бути зареєстровані в м. Біла Церква та перебувати на обліку в управлінні соціального захисту населення Білоцерківської міської ради в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги та ін.

 

Виплата часткового відшкодування здійснюється у порядку черговості подання до управління соціального захисту населення міської ради заяв на отримання часткового відшкодування

           

Другим рішенням було затверджено Положення про робочу групу з питань реалізації заходів Програми соціальної підтримки осіб з обмеженням життєдіяльності на 2018-2020 роки та безпосередній її склад.

 

Основними функціями робочої групи є: розгляд заяв про надання підтримки у відповідності із заходами Програми; надання міському голові пропозицій щодо прийняття рішення про надання або відмову у наданні підтримки;  вирішення організаційних питань реалізації Програми. Основною формою роботи робочої групи є засідання, які скликаються її головою.

 

У ході засідання також  було прийнято рішення про організаційні питання забезпечення  житлом деяких категорій громадян.

 

Рішенням було затверджено положення про комісію щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні до отримання жилі приміщення окремим категоріям громадян та склад даної комісії.


Комісія  створена з метою прийняття рішення щодо виплати, відмови у виплаті та визначення розміру грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення особам, які потребують поліпшення житлових умов і перебувають на обліку за місцем проживання відповідно до законодавства та є на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, а саме:

 

-  сім’ям загиблих осіб, визначених абзацами п’ятим — восьмим пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

 

-  особам з інвалідністю I—II груп, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, визначених пунктами 11—14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

 

-  сім’ям загиблих учасників бойових дій на території інших держав, визначених в абзаці першому пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

 

-  особам з інвалідністю I—II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у таких державах, визначених пунктом 7 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

 

-  внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, та визнані особами з інвалідністю внаслідок війни III групи відповідно до пунктів 11-14 частини другої статті 7 або учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19 і 20  частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».


Крім того, члени виконавчого комітету внесли зміни до:

 

- рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 23 січня 2018 року №30  «Про організаційні заходи щодо реалізації положень  Міської комплексної програми підтримки ветеранів війни  та учасників антитерористичної операції на 2018-2020 роки», яким упорядковано систему надання допомоги визначеним категоріям громадян;

 

- порядку надання компенсації за зубопротезування окремим категоріям громадян;

 

-затвердили Положення про робочу групу з питань реалізації заходів Міської комплексної програми підтримки ветеранів війни та учасників антитерористичної операції на 2018-2020 роки та безпосередньо  її склад. 


Затверджено адреси для встановлення  системи відеоспостереження

Члени виконавчого комітету затвердили перелік адрес для встановлення  системи відеоспостереження та відеоаналітики “Безпечне місто Біла Церква” 

 

Рішення прийнято з метою здійснення заходів, спрямованих на підвищення рівня безпеки громадян та захисту важливих об’єктів міста, на виконання п.9 рішення міської ради № 1778-42-VII від 21 грудня 2017 року «Про внесення змін до Програми  запобігання злочинності «Безпечне місто Біла Церква» (СМАРТ-СІТІ: Безпека) на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради від 01 грудня 2016 року № 380-20-VII (зі змінами)». 

 

 

 

Перелік адрес, де буде здійснено підключення відеоспостереження:

- В районі будинку Сквирське шосе 272;

- В районі будинку Фастівське шосе 76;

- В районі перехрестя вулиці Л. Толстого і вулиці Мережна;

- В районі будинку Київська 117А;

- В районі будинку Храпачанська 30;

- В районі будинку І. Кожедуба 359;

- В районі будинку Леваневського 152;

- В районі будинку Таращанська 194;

- В районі будинку Ставищенська 108А;

- В районі будинку Гризодубова 1/11;;

- В районі перехрестя Глибочанське шосе вул. Південна.

 

Доповідаючи питання, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Сергій Постівий  відмітив, що підключення до системи буде здійснено на постійній основі з встановленням засобів обліку електричної енергії. Це є першим етапом по реалізації Програми «Безпечне місто Біла Церква», дані точки відеоспостереження розміщені по периметру міста – на в’їздах і виїздах та в місцях найбільшого скупчення громадян. Всі дані з камер відеоспостереження надходитимуть на спеціальні сервери та матимуть захищені канали. У подальшому буде продовжуватися поетапне встановлення системи відеонагляду, відповідно до програми в усіх мікрорайонах Білої Церкви.


Територія навколо центрального ринку буде закріплена

Члени виконавчого комітету міської ради прийняли рішення про закріплення за товариством з обмеженою відповідальністю «Комфорт» прилеглої до центрального ринку території та дотримання  відповідного ветеринарно-санітарного стану даної території.

 

Дане рішення прийнято з метою поліпшення санітарного стану прилеглої до ринку ТОВ «Комфорт» території, її упорядкування відповідно до норм і правил у сфері благоустрою, поліпшення санітарного стану та створення комфортних умов для задоволення потреб населення без розміщення  торгових  зон.   

 

 

  

Отож, за ТОВ «Комфорт» відтепер закріплено прилеглу до центрального ринку територію за адресами: вул. Ярмаркова, в межах від центрального входу в ринок до магазину ТОВ «Господарочка», та по вул. Куценко, від магазину товариства з обмеженою відповідальністю «Берегиня» до межі з кафе «Салерно».

 

Адміністрації ринку ТОВ «Комфорт» рекомендовано провести роз’яснювальну роботу з громадянами, які здійснюють торгівлю на прилеглих до центрального ринку територіях та звільнити її до 01.06.2018 року, надавши їм торгові місця на території ринку.  

 

Білоцерківському відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області, Білоцерківському міському управлінню головного управління Держпродспоживслужби в Київській області  рекомендовано здійснювати систематичний контроль за дотриманням державного санітарно-епідеміологічного нагляду, благоустрою на закріплених територіях та виконання даного рішення  адміністрацією ринку.

 

Відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування міської ради, комунальній установі Білоцерківської міської ради «Інспекція з благоустрою міста Біла Церква» та комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Муніципальна варта» доручено здійснювати систематичний контроль за виконанням даного рішення в межах їхніх повноважень, визначених чинним законодавством України.


Створено робочу групу, яка працюватиме над ліквідацією стихійної торгівлі

З метою  вжиття  необхідних заходів, спрямованих  на забезпечення епідемічного та епізоотичного благополуччя, профілактики харчових отруєнь серед жителів Білої Церкви, виконавчий комітет міської ради  утворив робочу групу для проведення спільних рейдів аби ліквідувати осередки стихійної торгівлі на вулицях міста. До складу робочої групи увійдуть п’ять представників з контролюючих служб міста.

 

 

 

 

 

 


Деякі ДНЗ міста призупинять діяльність, поки у них проводитимуться капітальні ремонти

Відповідне рішення - «Про роботу комунальних закладів дошкільної освіти в літній період 2018 року» було прийнято під час засідання.

 

Отож, з метою підготовки комунальних закладів дошкільної освіти до нового 2018/2019 навчального року, проведення капітальних і поточних ремонтів, тимчасово, з 02 липня по 12 серпня 2018 року буде  призупинено діяльність ДНЗ згідно із визначеним графіком.

 

З даного питання начальник управління освіти і науки міської ради Юрій Петрик зауважив, що у літній період явка дітей у дитячі садочки становить 20%, тому провівши аналітику  та опитування батьків  і врахувавши їхні зауваження та побажання щодо розподілу дітей по працюючих ДНЗ було прийнято дане рішення. 

 

Графік функціонування комунальних закладів дошкільної освіти в літній  період 2018 року

№ з/п

Найменування закладу

Тимчасово призупиняють роботу

Приймають дітей із ДНЗ

1.

Дошкільний навчальний заклад  №1 «Веснянка»

02.07 – 12.08

 

2.

Дошкільний навчальний заклад  №2 «Берегиня»

працює

№ 1,4,19, 9

3.

Дошкільний навчальний заклад  №3 «Веселка»

працює

№14,  БНВК «ЗОШ №13-ДНЗ»

4.       

Дошкільний навчальний заклад  №4 «Снігуронька»

02.07 – 12.08

 

5.       

Дошкільний навчальний заклад  №5 «Сонечко»

02.07 – 12.08

 

6.       

Дошкільний навчальний заклад  № 6 «Зіронька»

02.07 – 12.08

 

7.

Дошкільний навчальний заклад  №7 «Орлятко»

02.07 – 12.08

 

8.

Дошкільний навчальний заклад  №8 «Золотий півник»

02.07 – 12.08

 

9. 

Дошкільний навчальний заклад  №9 «Тополинка»

02.07 – 12.08

 

10. 

Дошкільний навчальний заклад  №10 «Рибка»

02.07 – 12.08

 

11.   

Дошкільний навчальний заклад  №11 «Золотий ключик»

працює

№ 17, 24, 12

12.   

Дошкільний навчальний заклад  №12 «Джерельце"

02.07 – 12.08

 

13.   

Дошкільний навчальний заклад  №13 «Пілот»

02.07 – 31.07

 

14.   

Дошкільний навчальний заклад  №14 «Оксанка»

02.07 – 12.08

 

15.   

Дошкільний навчальний заклад  №15 «Теремок»

02.07 – 05.08

 

16.   

Дошкільний навчальний заклад  №16 «Пролісок»

02.07 – 12.08

 

17.   

Дошкільний навчальний заклад  №17 «Усмішка»

02.07 – 12.08

 

18.   

Дошкільний навчальний заклад  №18 «Ясочка»

працює

№ 6,7,5

19.   

Дошкільний навчальний заклад  №19 «Кобзарик»

02.07 – 12.08

 

20.   

Дошкільний навчальний заклад  № 20 «Берізка»

02.07 – 12.08

 

21.   

Дошкільний навчальний заклад  №21 «Малятко»

працює

№ 20,  13

22.   

Дошкільний навчальний заклад  №22 «Ластівка»

02.07 – 12.08

 

23.   

Дошкільний навчальний заклад  №23 «Дзвіночок»

02.07 –  12.08

 

24.   

Дошкільний навчальний заклад  №24 «Світанок»

02.07 – 12.08

 

25.   

Дошкільний навчальний заклад  №25 «Оленка»

працює

№ 26,16,22, 29

26.   

Дошкільний навчальний заклад  №26 «Струмочок»

02.07 – 12.08

 

27.   

Дошкільний навчальний заклад  №27 «Червона шапочка»

працює

№ 10,8

28.   

Дошкільний навчальний заклад  №28 «Горобинонька»

працює

№ 35, 23,  №15, БНВК «Казка» 

29.   

Дошкільний навчальний заклад  №29 «Барвінок»

02.07 – 31.07

 

30.   

Дошкільний навчальний заклад  №30 «Росиночка»

02.07 – 12.08

 

31.   

Дошкільний навчальний заклад  №31 «Незабудка»

02.07 – 12.08

 

32.   

Дошкільний навчальний заклад  №32 «Перлинка»

02.07 – 12.08

 

33.   

Дошкільний навчальний заклад  №33 «Калинка»

02.07 – 12.08

 

34.   

Дошкільний навчальний заклад  №34 «Чебурашка»

працює

№ 31,33,32,30, 36

35.   

Дошкільний навчальний заклад  №35 «Вербиченька»

02.07 – 12.08

 

36.   

Дошкільний навчальний заклад  №36 «Ромашка»

02.07 – 12.08

 

37.   

Навчально-виховний комплекс

«ЗОШ №13 - ДНЗ»

02.07 – 12.08

 

38.   

Навчально-виховний комплекс

«Казка»

02.07 – 12.08

 

 


На розгляд міської ради буде винесено проект рішення щодо оптимізації мережі закладів позашкільної освіти  у сфері культури

Члени виконавчого комітету схвалили проект рішення міської ради  «Про оптимізацію мережі закладів позашкільної освіти  у сфері культури».

 

Проект рішення розроблений з метою оптимізації  мережі закладів позашкільної освіти у сфері культури, економічної ефективності функціонування закладів позашкільної освіти міста, їх раціональної концентрації, ефективного використання бюджетних коштів на їх утримання.

 

Також було враховано акт обстеження об’єкта соціально-культурної сфери м. Білої Церкви комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська музична школа № 2 від 25 жовтня 2017 року. Оскільки санітарно-технічні умови музичної школи № 2 не відповідають вимогам чинного законодавства та враховуючи побажання батьків щодо розширення спектру надання послуг по навчанню мистецьким напрямкам було розроблено  даний проект. 

Відповідно до проекту рішення пропонується припинити діяльність юридичних осіб – комунальний заклад Білоцерківської міської ради Білоцерківська дитяча музична школа № 2 (адреса: м.Біла Церква, бульвар Олександрійський, будинок 71)  та комунальний заклад Білоцерківської міської ради Білоцерківська музична школа № 3  (адреса: м.Біла Церква, вул. Леваневського, будинок 47/1 ) шляхом їх ліквідації.

 

Проектом рішенням також передбачається утворення відповідних  ліквідаційних комісій, яким буде доручено  проведення необхідних  процедур.

 

Натомість, пропонується створити комунальний заклад Білоцерківської міської ради Білоцерківська школа мистецтв № 2, затвердити його статут та доручити директору комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська школа мистецтв № 2, після призначення в установленому законом порядку, здійснити організаційно-правові заходи з державної реєстрації закладу та статуту.

 

 Присутнім було наголошено, що учнівський  та викладацький контингент  установ буде збережено. Всі учні будуть забезпечені умовами для продовження навчання за своїми спеціальностями. При визначенні тимчасового розміщення класів нової школи мистецтв враховуватиметься територіальна зручність для дітей.


Біла Церква знов проводитиме змагання з велоспорту

З метою впорядкування відповідних умов безпеки дорожнього руху та попередження створення аварійності на автомобільних дорогах міста та місцях де є загроза виникнення дорожньо-транспортних пригод, членами виконавчого комітету було прийнято рішення  про організацію та проведення в м. Біла Церква змагань з велосипедного спорту.

 

Зміни до організації дорожнього руху автотранспорту для проведення чемпіонату України з велосипедного спорту серед ветеранів буде внесено  07 червня 2018 року з 17.30 до 20.30 год. за таким маршрутом: старт проспект Князя Володимира від перехрестя вулиці Голубиної до вулиці Павліченко, перехрестя вулиці Заярської та в зворотному напрямку: проспект Князя Володимира - перехрестя вулиці Голубиної.

 

 

 

Для проведення чемпіонату України з велосипедного спорту серед ветеранів - «ВелоСОТКА – Біла Церква 2018», який відбудеться 10 червня 2018 року з 08.00 до 14.00 год. за таким маршрутом: старт вулиця Ярослава Мудрого від перехрестя вулиці Северина Наливайка – площа Соборна та в зворотному напрямку -  вулиця Ярослава Мудрого - перехрестя вулиці Северина Наливайка також буде  внесено зміни до організації дорожнього руху автотранспорту.

 

Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради доручено розробити схеми тимчасового перекриття руху транспорту за маршрутами проведення змагань, Білоцерківському відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області рекомендовано забезпечити тимчасове перекриття руху при проведенні змагань.


30 травня в Білій Церкві  відбудеться  футбольний захід «Вірні збірній»

Рішення про  організацію та проведення даного заходу підтримали члени виконкому.

 

Начальник управління з питань молоді та спорту міської ради Катерина Литвиненко зазначила, що з метою популяризації Українського футболу  Федерація  футболу

 

України, фан –рух уболівальників Національної збірної команди України з футболу,  разом зі своїм партнером  ТОВ «Перша приватна броварня «Для людей   - як для себе!», у  53 містах України проводить спортивно-розважальні заходи.

 

 

У Білій  Церкві  проведення  заходу  організаторами  заплановано  на  30 травня ц.р.   У зв’язку з цим на  ім’я міського голови  Г. Дикого від ФФУ надійшов  відповідний  лист про сприяння в організації  та проведенні заходу  фан-руху «Вірні збірній»  у Білій Церкві. У трьох годинній  Програмі  заходу відбудуться вікторини,  майстер класи, конкурси, фотосесії, батли, спілкування  колишніх  гравців національних збірних з вболівальниками, автограф-сесії  тощо.  Всі витрати  пов’язані   з проведенням заходу несе  організатор.            

 

Отож, у зв’язку з проведенням   вищезгаданого заходу та   з метою уникнення  дорожньо-транспортних пригод та підвищення безпеки дорожнього руху в місцях скупчення людей     було  прийнято рішення «Про організацію та проведення  в м. Біла Церква футбольного заходу «Вірні збірній», яким  передбачається організувати обмеження дорожнього руху 30 травня  2018 року,  з 17  до  20.00 год. по вулиці Леся Курбаса, від перехрестя бульвару Олександрійський з вулицею Леся Курбаса до перехрестя Торгової площі з вулицею Леся Курбаса.


Діти з Попаснянського району знов відпочиватимуть у Білій Церкві

Рішення про організацію відпочинку групи дітей із Попаснянського району Луганської області в закладах міста Біла Церква  було прийнято під час засідання.

 

Згідно із меморандумом про співпрацю між управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області та управлінням освіти Попаснянського району Луганської області група дітей в кількості 22 осіб із Попаснянського району Луганської області з 04 по 21 червня 2018 року буде відпочивати у пришкільному таборі для лідерів учнівського самоврядування «Успішний крок» при Білоцерківській гімназії № 2.

 

 

 

Регламентом роботи табору передбачена зайнятість дітей у будні дні з 9:00 год. до 17.00 год. У зв’язку з цим управління освіти і науки Білоцерківської міської ради звернулося з клопотанням до служби у справах дітей Білоцерківської міської ради про влаштування даної групи дітей у кількості 22 осіб та двох супроводжуючих педагогів-вихователів на цілодобове перебування у центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода».

 

Враховуючи вищезазначене з метою вирішення питань щодо належної організації відпочинку дітей, які проживають в зоні антитерористичної операції в Попаснянському районі Луганської області.


Інші питання, що були розглянуті під час засідання:

-внесено зміни до штатного розпису управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради ;

-прийнято рішення про повідомну реєстрацію колективних договорів;

 

-прийнято рішення про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій гуртожитків міста, які перебувають на балансі комунального підприємства Білоцерківської міської ради  «Міська служба замовника», яким доручено даному КП у термін до 10 червня 2018 року здійснити, у відповідності до чинного законодавства України, розрахунок тарифів на послуги  з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій гуртожитків міста, які перебувають на його балансі, для кожного будинку окремо;

 

 

-схвалено проект рішення міської ради «Про часткове припинення поховань на території кладовища «Новозарічанське» в м. Біла Церква». Рішення необхідне у зв’язку із тим, що відсутні місця для поховань. Наразі там буде здійснюватися лише підхоронення. Коментуючи дане питання, міський голова поінформував про роботу міської влади щодо придбання земельних паїв у громадян та відповідного їх переоформлення для використання під розширення кладовищ Новозарічанське та Новокиївське 3;  

 

- внесено зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету міської ради від 05.04.2018р. №141 «Про закінчення опалювального сезону 2017-2018 років у м.Біла Церква»;

 

-прийнято рішення про присвоєння адреси ряду новозбудованих об’єктів, зміну адрес земельних ділянок громадян;

 

-затверджено новий склад комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради;

 

 -прийнято рішення про встановлення режиму роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, розглянуті деякі питання щодо квартирного обліку, щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами;

 

- створено комісію по безоплатній передачі з  балансу комунальних підприємств міської ради житлово-експлуатаційних контор №№ 1, 6, 7 на баланс комунального підприємства міської ради «Міська служба замовника» гуртожитків, які перебувають у власності територіальної громади міста Біла Церква;

 

-розглянуто ряд опікунських питань, з яких прийняті відповідні рішення.


Опубліковано: 23 травня 2018 року
Поділитися