21 студент – стипендіат міського голови

Білу Церкву  по праву називають  студентським містом, адже у нашому місті навчається близько 12  тисяч студентів у 15 вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації.

Одним із пріоритетних напрямів як державної, так і місцевої освітньої політики є турбота про обдаровану і талановиту молодь, її творчий, інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток. Адже молодь – це той потенціал, який визначатиме шляхи розвитку науки, техніки, економіки, мистецтва нашої держави та Білої Церкви зокрема.

Дуже приємно, що студенти прагнуть розвиватися творчо і щороку поповнюють ряди талановитої молоді міста. Аби відзначити таких юнаків та дівчат, у Білій Церкві з 1997 року (за ініціативи відділу у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради) щорічно призначаються стипендії міського голови.

Стипендія є важливим мотиваційним чинником та підтримкою студентів вищих навчальних закладів Білої Церкви, які успішно навчаються,  здійснюють  наукові дослідження та беруть активну участь у громадському житті вищого навчального закладу та міста.

19 жовтня за дорученням міського голови Геннадія Дикого його заступник Ольга Настіна зустрілася зі студентами вищих навчальних закладів Білої Церкви, яким відповідно до розпорядження міського голови від 03 жовтня 2017 року №128 Р «Про призначення стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІVрівнів акредитації міста Біла Церква на 2017-2018 навчальний рік» призначена стипендія міського голови.

Заступник міського голови зазначила, що в Білій Церкві доброю традицією є відзначення стипендіями міського голови кращих студентів вищих навчальних закладів, акцентувала увагу на необхідності залучення молоді до активної участі у суспільному житті міста.

«Сьогоднішня подія є знаковою для кожного з вас, адже місто визнає те, що ви робите. Нам важливо, що ви берете участь у соціальних, гуманітарних напрямках життєдіяльності Білої Церкви, розвиваєте молодіжну політику, - зазначила заступник міського голови.- Міська влада завжди відкрита до співпраці з вами, ми готові враховувати сучасні погляди, втілювати ваші проекти, адже  у подальшому наше майбутнє розбудовуватиметься вашими руками».

Ольга Настіна також наголосила, що стипендіати міського голови, без сумнівно, є прикладом для своїх однолітків,  сказала слова вдячності їхнім педагогам та батькам за участь у становленні непересічних особистостей, побажала молоді й в подальшому бути такими ж дієвими, успішними, працювати та розвиватися й завжди вірити у свої сили.

Своїми думками, враженнями, сподіваннями  та планами поділилися присутні студенти, які вже  були стипендіатами в минулому році та ті, хто отримав її вперше.

Під час заходу 21 студенту вищих навчальних закладів міста було вручено свідоцтва про призначення стипендії міського голови.

З часу заснування даної стипендії 389 студентів стали стипендіатами міського голови. Розмір стипендії на даний час становить 500 грн в місяць.

Отож, в цьому році почесні відзнаки вручено:

- Білоцерківський національний  аграрний університет:

1. Бойчук Ользі Михайлівні                               - 2 курс, економічний факультет;

2. Василевському Антону Андрійовичу       - 5 курс, факультет ветеринарної медицини;

3. Денисюку Ростиславу Анатолійовичу      - 2 курс, екологічний факультет;

4. Ярошенку Вячеславу Сергійовичу           - 3 курс, агробіотехнологічний факультет;

5. Дузяк Анастасії Олегівні                           - 2 курс, біолого – технологічний факультет;

6. Макаревській Тетяні Русланівні               - 2 курс, факультет права та лінгвістики;

7. Оберемчук Іллі Петровичу                        - 3 курс, факультет ветеринарної медицини;

8. Ткачуку Івану Миколайовичу                    - 2 курс, агробіотехнологічний факультет.

- Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету:

9. Максименку Владиславу Олеговичу        - 2 курс, відділення інформаційних технологій;

10. Геращенко Любові Сергіївні                 - 3 курс, відділення ветеринарної медицини;

11. Урупі Вікторії Владиславівні                - 2 курс, економічне відділення.

- Комунальний вищий навчальний заклад  КОР «Білоцерківський  медичний коледж»:

12. Мусієць Анні Олексіївні                            -  4 курс, спеціальність «Сестринська справа»;

13. Степаненко Лілії Сергіївні                     - 3 курс, спеціальність «Акушерська справа».

- Комунальний вищий навчальний заклад КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж»:

14. Котлинській Вероніці Вікторівні         -3 курс, спеціальність «Соціальна педагогіка»;

15. Філіповій Ірині Вадимівні                      -  4 курс, спеціальність «Початкова освіта».

16. Тимченку Кирилу Володимировичу     - 3 курс, спеціальність «Початкова освіта»

- Білоцерківський  інститут  економіки та управління вищого навчального закладу «Університет «Україна»:

17. Ходаківському Олегу Олександровичу    -  3 курс, спеціальність «Правознавство»;

18.  Дорошенко Катерині Сергіївні                -  3 курс, спеціальність «Психологія»

- Білоцерківський коледж фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики обліку та аудиту:

19.  Кривобок Олені Валеріївні                - 3 курс, спеціальність «Бухгалтерський облік».

- Білоцерківський коледж  сервісу та дизайну:

20.  Корнієнко Руслані Русланівні         -  2 курс, відділення інформаційних технологій.

- Державний вищий навчальний заклад «Білоцерківський механіко-енергетичний технікум»:

21. Березніцькому Назару Володимировичу       - 3 курс, спеціальність «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємства і цивільних споруд»

Вітаємо юнаків та дівчат та бажаємо подальших успіхів.

В заході взяли участь начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради О.Литвинчук, представники міських ЗМІ.

21 студент – стипендіат міського голови

Опубліковано: 19 жовтня 2017 року