01.11 Відбулося засідання виконавчого комітету

01 листопада 2017 року
Поділитися

01 листопада  відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

 

 Під час засідання було прийнято рішення про затвердження переліку об’єктів і заходів, що фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

 

Так, до Білої Церкви надійшла субвенція з державного бюджету в сумі 6 млн 300тис. грн, з яких на 4,8 млн грн буде  проведено реконструкцію  (оснащення житлового фонду) засобами обліку, використання, регулювання та споживання теплової енергії в 32 багатоквартирних будинках. Частину  коштів також спрямовано на капітальний ремонт дороги по проспекту Князя Володимира (від перехрестя з вул. Шевченка до початку шляхопроводу). Ці об’єкти й були затверджені членами виконавчого коомітету.

 

Коментуючи дане питання міський голова Геннадій Дикий наголосив, що дані кошти місто отримало завдяки сприянню народного депутата України Хвичі Мепарішвілі. Зазначив, що 85%  із отриманої субвенції спрямовано саме на теплові лічильники, оскільки показники споживання теплової енергії відображають, що в тих будинках, де вони раніше вже були  встановлені, є економія – мешканці таких будинків сплачують на 25-20% менше.

Крім того, це дасть можливість виконати постанову КМУ щодо обладнання житлового фонду лічильниками обліку тепла на 90%.

 

Встановлення лічильників відбуватиметься, незважаючи на розпочатий опалювальний сезон, оскільки є можливість проводити монтажні роботи паралельно, не відключаючи будинок від опалення. Лише при безпосередньому приєднанні  лічильників до мережі відбудеться тимчасове, невідчутне для мешканців будинків, відключення.

 

Варто зазначити, що із врахуванням цих затверджених 32 будинків, в Білій Церкві залишаться необладнаними 106 малоповерхівок.

 

«Ми поставили перед собою завдання  обладнати, в першу чергу, багатоквартирні будинки з найбільшою житловою площею. Так, всі дев’ятиповерхові будинки в місті вже оснащені вузлами обліку тепла, а зараз робота проводитиметься в п’ятиповерхови,-зауважив міський голова.- В минулому році ми мали 52% будинків із такими лічильниками, що становило 77% від загальної житлової площі. А тепер, маючи 90%  оснащених будинків  - матимемо 98% житлової площі, яку необхідно забезпечити опаленням».

 

Згідно із рішенням на кожен об’єкт виділено по 150 тис. грн. За цю суму будуть   розроблені відповідні проекти, закуплено та встановлено вузли обліку. Самі вузли сучасні, містять електричні обчислювачі, які з’єднані із системою, що автоматично дає змогу дистанційно знімати показники та передавати їх.

 

Під час засідання також було розглянуто питання щодо встановлення піклування над малолітнім жителем Білої Церкви.