Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту -рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Біла Церква»

Відповідно до Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року №385 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 292-р «Деякі питання реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва в України на період до 2020 року», Стратегії розвитку міста Біла Церква на період до 2025 року, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 24 березня 2016 року №123-08-VII, Програми розвитку малого і середнього підприємництва та  інвестиційної діяльності в місті Білій Церкві  на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від  29 листопада 2018 року, розроблений проект регуляторного акту - рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Біла Церква».

Метою прийняття даного рішення є затвердження прозорого та ефективного механізму фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва в місті Біла Церква з урахуванням кращого вітчизняного та європейського досвіду

Розробник проекту регуляторного акту – управління економіки Білоцерківської міської ради: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 15, управління економіки міської ради (каб. №6), e-mail: bceconomy@ukr.net.

Проект регуляторного акту - рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Біла Церква» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено в мережі Інтернет на офіційному сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів www.bc-rada.gov.ua в розділі «Актуально».

Строк прийняття пропозицій та зауважень становить 1 (один) місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

 

Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі за адресою:

м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 15, кабінет №6, управління економіки міської ради, щоденно з 900 до 1800 (обідня перерва 1300-1400; п’ятниця з 900 до 1645), електронна пошта: bceconomy@ukr.net.

Заступник міського голови                                                               І. Новогребельська


Опубліковано: 12 грудня 2018 року
Поділитися