Виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради планується проведення закупівель за наступними предметами

Відділом публічних закупівель Білоцерківської міської ради з метою аналізу потенційних виконавців, уточнення технічних характеристик, очікуваної вартості предмета закупівлі та подальшої її ефективності, прийнято рішення про проведення попередніх ринкових консультацій.

Просимо зацікавлених суб’єктів господарювання надати свої комерційні пропозиції на електронну адресу: tender.bc@bc-rada.gov.ua, або на поштову адресу: вулиця Ярослава Мудрого, 15, місто Біла Церква, Білоцерківський район, Київської області, 09117, до 29 квітня 2024 року включно.

Питання та уточнення щодо попередніх ринкових консультацій очікуємо за  телефоном (04563) 5-40-82 або за електронною адресою tender.bc@bc-rada.gov.ua.

Мета проведення консультації: дотримання принципів здійснення закупівель, зокрема максимальної економії та ефективності, для оптимального визначення очікуваної вартості закупівлі та подальшого ефективного планування, успішного проведення процедури закупівлі для забезпечення потреб Виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

У зв’язку з невиправданою агресією рф проти України існує невідкладне забезпечення заходів правового режиму воєнного стану та враховуючи наявну, нагальну потребу, військової частини для поліпшення ефективності, спрощення виконання функцій пов’язаних з захистом нашої держави, є необхідність у закупівлі наступних товарів:

FPV- дронів «TORO»

або еквівалент

Найменування товару

Технічні характеристики товару

Кількість, шт.

1.

FPV- дрони «TORO»

або еквівалент

• Максимальна дальність польоту зі штатною АКБ і цільовим навантаженням, км: не менше 17;
  • Тактичний радіус застосування зі штатною наземною станцією, штатною АКБ, цільовим навантаженням і за умови наявності радіо горизонту, км: не менеш 10;
  • Тривалість польоту зі штатною АКБ і цільовим навантаженням, хв: не менше 17;
  • Швидкість польоту зі штатною АКБ і цільовим навантаженням, км/г:

Крейсерська: не менше 50;

Максимальна:не менше 100;

• Наявні оптико електронні засоби: Денна відео камера, TVL мінімум: 1200;
  • Дальність виявлення типових цілей, м:

Нерухомих: не менше 250;

Рухомих: не менше 350;

• Можливість роботи в умовах РЕБ зі штатною наземною станцією;
  • Маса цільового навантаження: Оптимальне, г: не менше 1100-1300

Максимальне, г: 1600-1700;

• Штатна АКБ: посилена Li-Ion, INR18650, 6S3P, 21.6V, 7800 МАг, 105A, 12 AWG, BMS JST XH 7 pin;
  • Характеристики каналів керування: 715-830 MHz, 868-915 MHz, 930-1005 MHz.
  • Характеристики каналів відео: потужність 1600-2000 mW з перемиканням в цифровому режимі та можливістю перемикати канали під час польоту за умови використання штатної наземної станції;
  • Камера відео: сутінкова, з роздільною здатністю мінімум 1200 TVL з можливістю літати вночі.

150 + 70

Примітка: проведення попередніх ринкових консультацій замовником не вважається участю суб’єктів господарювання у підготовці вимог до тендерної документації (пункт 14 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами й доповненнями, ч. 4 ст.4 ЗУ «Про публічні закупівлі»). Проведення попередніх ринкових консультацій не зобов’язує Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради надавати переваги учасникам ринку, що брали участь у таких консультаціях, та  призначене виключно для визначення структури ринку, ступеню конкуренції та можливі варіанти предмету закупівлі з урахуванням інновацій та нових технічних рішень.

Опубліковано: 25 квітня 2024 року