Реконструкція вулиці Театральна в м. Біла Церква Київської області Коригування.(додаткові обсяги).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення предмета закупівлі

 

Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради

 

Предмет закупівлі: Реконструкція вулиці Театральна в м. Біла Церква Київської області Коригування.(додаткові обсяги).

 

Код СРV: 45233000-9 – Будівництво, влаштування фундаменту та покриття шосе, доріг.

 

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-13-008689-а

 

Обґрунтування доцільності закупівлі: Згідно зі статтею 16 Закону України «Про автомобільні дороги» вулиці і дороги міст та інших населених пунктів знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю.

Статтею 19 Закону України «Про автомобільні дороги» передбачено, що основними обов’язками органів місцевого самоврядування у частині управління функціонування і розвитком вулиць і доріг міст та інших населених пунктів, зокрема, є: забезпечення безперервних, безпечних, економічних та зручних умов руху транспортних засобів і пішоходів вулицями і дорогами міст та інших населених пунктів; організація будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг міст та інших населених пунктів за встановленими для них будівельними нормами, державними стандартами та нормами.

Відповідно до п. 1.1 розділу 1. Загальні положення Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами), роботи з ремонту та утримання об’єктів благоустрою мають бути спрямовані на забезпечення та збереження їх технічного та естетичного стану, підвищення експлуатаційних якостей та продовження їх строків служби.

Згідно з Положенням про Департамент житлово-комунального  господарства Білоцерківської міської ради, затвердженого рішенням Білоцерківської  міської ради від 29 квітня 2021 року № 545-12-VIII, Департамент відповідно до покладених на нього завдань організовує та виконує функції замовника, зокрема з капітального ремонту тротуарів та пішохідних доріжок за рахунок коштів бюджету Білоцерківської міської територіальної громади. Роботи планується виконати до 15 грудня 2022 року. Розмір бюджетних призначень на цей вид робіт планується на 2021 рік – 5 355 243,84 грн. на 2022 рік – 200 000,00 грн..

Обґрунтування обсягів закупівлі: Обсяг закупівлі робіт з Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Леваневського (від перехрестя з вулицею Некрасова до перехрестя з вулицею Митрофанова) в м. Біла Церква Київської області (додаткові обсяги) визначено на підставі відомості обсягу робіт, складеній із урахуванням вимог Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами).

 Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

Технічні та якісні характеристики закупівлі визначено відповідно до розробленої та затвердженої проєктно-кошторисної документації на «Реконструкція вулиці Театральна в м. Біла Церква Київської області Коригування.» (додаткові обсяги).. Технічна специфікація містить заплановані обсяги робіт, відповідно до розробленої та затвердженої проєктно-кошторисної документації, яка пройшла екпертизу і отримала позитивний висновок (№ 1549/е/21-КД/П від 03.12.2021р.).

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення: Очікувана вартість закупівлі робіт із реконструкції вулиці Театральна в м. Біла Церква Київської області Коригування (додаткові обсяги) визначається з урахуванням кошторисних норм України відповідно до розробленої та затвердженої проєктно-кошторисної документації та з урахуванням видів та обсягів робіт, що планується закупити, відповідно да проектної документації та експертизи її кошторисної частини складає 5 555 243,84 грн.


Опубліковано: 14 грудня 2021 року
Поділитися